Střetnutí s chlupatou partou z kozího útulku Vám pohladí duši.


Přátelé, kamarádi, milé naše kozí dobrodějky a dobrodějové,

Zastavte se u nás v některém z návštěvních dnů a podpořte chod útulku nákupem našich úžasně hebounkých voňavých konopných mýdel.

Obdarujte celou svou rozvětvenou rodinu- bratrance, tety, babičky a všechny vám srdci blízké lidi, milým etickým dárkem z kozího útulku. 

Kdo by to měl k nám daleko, rádi Vám pošleme voňavý balíček 🙂 Stačí si vybrat v našem dobročinném obchůdku  

Termíny a místo konání budou zveřejněny zde i na facebookové stránce. https://www.facebook.com/kozipelisek.zvireciazyl/

 TERMÍNY NÁVŠTĚVNÍCH DNŮ.

 

02.06.2024  

 

Návštěvní den  a procházka po kozí stezce

02.06.2024       v čase 12-15hod

Sluníčko, čerstvý vzduch, vybraná společnost kozích dam, mňamózní jídlo a procházka nádhernou přírodou Posázaví.

U  branky vás budou  vyhlížet naše kozy zvědavé. Bude jich tuze zajímat co dobrého jste jim přinesli pod zoubek. Červenou řepu, mrkvičku nebo jablíčka? Holky milují návštěvy. Hlavně ty co přinesou něco mňam pod zoubek. To se pak nechají podrbat, pomazlit a i na společné selfíčko zapózují. Kdo si dopřeje čas a otevře svojí mysl, uvidí v nich úžasně laskavé přátelské bytůstky s jedinečnými povahami. Kozy si vás prostě omotají kolem kopýtka ani nemrknete. 

Kdo bude chtít holky podpořit, a přispět jim na seno v zimě, bude si moci udělat radost a zakoupit si naše voňavá přírodní mýdla a éterické oleje. Děvčata vám budou moc vděčná. 

Kdo si přinese vlastní hrníček, ten dostane lahodný, zdraví prospěšný bylinkový čaj na zahřátí těla i duše. Pochutnat si budete moct i na mňamózní polévce. 

Až děvčata dostatečně pomazlíte a podrbete za ušima, dostanete kozí mapku a vydáte se na dobrodružní výpravu po Kozí stezce kolem Kozí vyhlídky, ke Kozímu mostu až ke romantické Kozí laguně. .A pak zpátky kozím průsmykem k nádraží. Procházka je velice příjemná a trvá tak hodinku dvě.

Jak se k nám dostat:
Na vlakovém nádraží v Jílovém u Prahy si zaparkujete autíčko. Na peróně se rozhlídnete a uvidíte tři vysoké smrky. Hned za nimi je lesní cestička nahoru, která vás za 200m dovede ke Kozímu pelíšku – 49°52’42.9″N 14°29’54.1″E – kde budete moci spatřit naše kozí dámy a kluky, ležící spící nebo přežvykující.

Krásný slunečný den přejí,
Ľubomír a holky a kluci z pelíšku 🥰
 

 

 

Hello dear friends 🙂

Come to spend lovely afternoon in company of our elderly goat ladies. You wil have an opportunity to meet a really unique goat personalities 🙂

Should you bring a little snack for them , you might create really strong bond for about 5-7 minutes:) If you are lucky, they might even let you take a selfie with them 🙂

You can refresh your self with our homemade pepermint tea or coffee. 

How to get to us:

1. Take a train from Hlavné nádraží and get off at the stop Jilove u Prahy,, then it is just 1 minute by walk to get to us 🙂 

GPS 49°52’42.9″N 14°29’54.1″E   , we hope you will find us 🙂

2. If you have a car, we recommend to park at Train Station Jolove u Prahy  and then walk 1 minutes to us. /The road is quite rocky /

We are looking forward to see you.

Lubomir and his furry gang from Sanctuary 🙂